Technology

Na pewno nie zdołamy wygrać podium w turnieju tenisowy na Olimpijskich Igrzyskach!

16.10.2022, 11:47 0 komentarzy

Trzeba być świadomym tego, iż na obecnie trwających Olimpiadzie w Tokio narodowa drużyna Polski na chwilę obecną przedstawia się słabo. Wyjątkowo przeciętnie z całą pewnością spisywali się tenisiści z Polski, którzy błyskawicznie się pożegnali z turniejem. Świątek Iga niestety szybko została wyeliminowana z walki o podium w rozgrywkach singlowych, jednak wciąż miała szansę na korzystny wynik w deblu. W trakcie meczu 1/4 finału mikście towarzyszem Świątek był Łukasz Kubot, który także miał duże nadzieje na sukces. Dla polskich kadrowiczów start tego spotkania z rosyjską kadrą był niezwykle dobry. W ciągu seta numer jeden przez chwilę kadrowicze Polski wygrywali wynikiem 3:0. Rosyjscy tenisiści jednak błyskawicznie przerwali dominację i się zaczęły komplikacje polskich reprezentantów. Dwójka reprezentantów z Polski była bezradna i była zobligowana uznać lepszą dyspozycję rosyjskiej drużyny narodowej. Zaprzepaściliśmy tym samym ostatnią nadzieję na zdobycie krążka w tenisa na tegorocznych Olimpijskich Igrzyskach w Tokio.