Technology

Porażka reprezentacji Kataru - świetny początek mundialu dla reprezentacji Ekwadoru!

24.11.2022, 10:20 0 komentarzy

Mundial to piłkarska impreza, która odbywa się raz na 4 lata. wielbiciele piłkarscy z całego świata wyczekują z niecierpliwością na inauguracyjny mecz mundialu i nie podlega to wątpliwości. Przy okazji mundialu w Katarze, który rozpoczął się w miniony weekend było identycznie. Inauguracyjny pojedynek poprzedziła oficjalna ceremonia otwarcia turnieju, która wyglądała fenomenalnie. Jednak później nadszedł czas na futbol i wielbiciele futbolu zgromadzeni na stadionie oraz przez odbiornikami telewizyjnymi wyczekiwali dobrego widowiska. Piłkarze zespołu Ekwadoru błyskawicznie strzelili gola i już od początkowych minut emocji nie brakowało. Już po trzech minutach Valencia trafił do siatki i mogło się zdawać, iż reprezentacja narodowa Kataru będzie mieć bardzo ciężko w tym meczu. Jednak arbiter tego pojedynku postanowił prześledzić za pomocą systemu VAR prawidłowość tego gola i okazało się, iż w momencie zagrania napastnik był na pozycji spalonej. Organizatorzy tych mistrzostw mieli więc naprawdę sporo szczęścia w tym przypadku.

Kadra Ekwadoru pomimo cofnięcia pierwszego trafienia nie zamierzała odpuścić. Piłkarze narodowej reprezentacji Ekwadoru nieustannie kontrolowali przebieg tego pojedynku, cały czas przy tym atakując. Chwilę później zawodnik narodowej reprezentacji Ekwadoru znalazł się w akcji oko w oko z golkiperem kadry narodowej Kataru i został powalony przez niego. Arbiter nie wahał się ani chwili i wskazał na rzut karny, a golkiperowi pokazał żółty kartonik. Zawodnik zespołu Ekwadoru Valencia zmienił karnego na bramkę. Drużyna Kataru prezentowała się bardzo słabo względem swoich rywali. Nie widać było pomysłu na ten mecz, a bramkarz drużyny narodowej Ekwadoru przez dużą część spotkania był bezrobotny. Druga bramka dla reprezentacji Ekwadoru padła w trzydziestej pierwszej minucie, a autorem kolejny raz był Enner Valencia. Podczas I połowy pojedynku nie oglądaliśmy już więcej goli. Podczas drugiej połowy obie drużyny wyraźnie obniżyły tempo i na boisku niewiele się działo. W rozrachunku końcowym spotkanie skończyło się wynikiem 2:0 dla narodowej drużyny Ekwadoru, która doskonale rozpoczęła ten mundial. Z kolei drużyna narodowa Kataru jest w tej chwili w ciężkiej sytuacji i może mieć kłopot z awansem do następnej fazy.